İstanbul Proje Yönetim Derneği>

Duyurular

 

 

Dinamikler 2012 Ekibinden Merhaba!

Kongremize katıldığınız için sizlere teşekkür etmek ve kongrede duyurduğumuz bir kaç konu hakkında sizlere hatırlatma yapmak istedik.

Konuşmacı Sunumlarına Erişmek İsteyenlere...

İPYD ve Dinamikler fikri mülkiyet haklarına saygı gösterir.

Bu nedenle sizinle yalnızca sahibi tarafından kopyalanmasına ve dağıtılmasına izin verilen sunumları paylaşabileceğiz. Sunumlarda yer alan görüşlerin yalnızca fikir sahibine ait olduğunu, İPYD ve Dinamikler Paydaşlarının resmi görüşlerini yansıtmadığını hatırlatmak isteriz. Aşağıdaki yeni bağlantıdan sunumlara ulaşabilirsiniz.

Yeni Bağlantı: http://www.dinamikler.org/doc_nop.php

Çok yakında sunum videolarına www.youtube.com/IPYDChannel adresinden erişebileceksiniz.

Etkinliğin Etkinliğini 365 Güne Yaymak İsteyenlere…

Geri bildirimleriniz için teşekkür ederiz. Aldığımız geri dönüşler neticesinde tekrar İPYD ve Dinamikler kongresi için oluşturduğumuz hesapları size iletiyoruz.

Linkedin Events: http://linkd.in/yVHpsC
Linkedin Groups: http://www.linkedin.com/groups/İstanbul-Proje-Yönetim-Derneği-3818134

Twitter: https://twitter.com/#!/dinamikler
Twitter: https://twitter.com/#!/ipyd

Kongrede görmediklerinizi Facebook grubumuzda yayınlanan fotoğraflardan görebilirsiniz.

Facebook: https://www.facebook.com/groups/6218503294/

Aramıza Katılmak İsteyenlere...

Sizde aramıza katılmak, gelecekteki projelerimizde yer almak ve heyecanımıza ortak olmak isterseniz sizi İPYD web sayfasını ziyaret etmeye davet ediyoruz.

Umarız kongremizden bizim kadar keyif almışsınızdır.

Dinamikler 2012 Proje Ekibi Adına,

Cenk Tolga Çığgın
Dinamikler 2012 Proje Yöneticisi
www.ipyd.org
www.dinamikler.org

 


 

 

Bu yıl 13.sü düzenlenen Dinamikler 2012 Proje Yönetimi Kongresi'nde yer alan sunumları sağ tarafta yer alan sunumlar linkinde bulabilirsiniz.

 

 


6 – 7 Nisan 2012 tarihinde, adı artık derneğimiz ile birlikte anılan ve markalaşma sürecini tamamlayan Dinamikler Uluslararası Proje Yönetimi Kongresi’nin 13. yılını çoskuyla kutlayacağız. Her yıl farklı temalarla farklı sektörlerden saygın konusmacıları bir araya getiren uluslararası kongremizde, bu sene “Proje Yönetiminde Farklı Çözümler” konusunu sizlerle paylasacagız. Dinamikler, Istanbul Proje Yönetimi Derneği tarafından her yıl düzenlenen ülkemizdeki ilk ve en genis kapsamlı ve katılımlı Proje Yönetimi kongresi olma vasfını sürdürmektedir. Dinamikler kongresinin amacı Proje Yönetiminde profesyonellik ve kaliteyi, etik kurallar çerçevesinde, geniş ölçüde kabul görmüş dünya standartlarını baz alarak, mesleki gelişim sağlamaya katkıda bulunmak ve bu standartlar çerçevesinde çalısmaya ilgi duyanları bir araya getirip tanıştırmaktır.

Derneğimizin temel hedeferi arasında, Proje Yöneticiliğinin bir meslek olarak kabul görmesini saglamak, sadece Türkiye’deki uygulamalarla kısıtlı kalmayıp, dünyadaki en iyi uygulamaları da Türkiye’deki Proje Yönetimine gönül veren paydaşlarıyla (akademisyen, profesyonel, üst düzey yönetici, sponsor, proje sahibi vb.) ortak bir platformda bütünleştirmek ve bir sinerji yaratmak, ülkemizdeki işgücü ve kısıtlı kaynakların verimli kullanılması için, Proje Yönetiminin etkin olarak kullanılmasına katkıda bulunmaktır. Toplumda Proje Yönetimi ile ilgili farkındalığı artırmak ve projelerin başarı oranının artmasının ancak dogru yönetim ile olabileceğinin altını çizmek için birlik olmak, gönüllü olmak gerektigine inanıyoruz. Sizleri de katkılarınızla, bir çesit sosyal sorumluluk projesi olan 13. Dinamikler Uluslararası Proje Yönetimi Kongresi’ne bekliyoruz.

Proje Yönetimi konusunda dünyadaki gelismeleri ve Türkiye’deki basarılı örnekleri dinleyebileceginiz programın detayına ulasmak için lütfen web sitemizi ziyaret ediniz.
Saygılarımızla,

M. Tolga ÖZDEMIR, PMP
IPYD, 2011-2012 Yönetim Kurulu Baskanı

Cenk Tolga ÇIGGIN, M.Sc.
IPYD, Dinamikler 2012 Proje Yöneticisi


Broşür için lütfen tıklayınız. / 09 Şubat 2012 Duyurusu