Dinamikler 2014'e doğru

 

Dinamikler 2014 Ekibinden Merhaba!


Dinamikler 2014 kongresine saatler kala sizlerle önemli gördüğümüz bazı konuları hatırlatmak ve heyecanımızı paylaşmayı istedik.


Katılacağınız Oturumları Önceden Belirleyin…

Hazır olun, dört gün boyunca yoğun geçecek bir program sizleri bekliyor olacak. 3 çalıştayın, 10’u parallel olmak üzere toplam 15 oturumun yer aldığı kongremizde, 45 konuşmacı sizlerle proje yönetimi alanında edindikleri deneyimleri paylaşacaklar. Proje yönetimi bilgi alanlarını içeren sunumların yanı sıra alanında başarılı olmuş projeler de programda yer alacak. İşi son dakikaya bırakmayın, ekte yer alan kongre programına göz atın ve katılacağınız oturumları önceden belirleyin.

Aklı Diğer Salondaki Sunumda Kalanlara…

Evet, belki aynı deneyemi sizlere sağlayamayacağız ama size diğer salondaki sunumu PDF formatında verebiliriz. İPYD ve Dinamikler fikri mülkiyet haklarına saygı gösterir, bu nedenle sizinle yalnızca fikir sahibi tarafından kopyalanmasına ve dağıtılmasına izin verilen sunumları paylaşabileceğiz. Kongrenin ardından bu sunumlara kongremizin web sitesinden ulaşabileceksiniz.
Kongre Sunumları: http://www.dinamikler.org/


Kartvizitinizi Yanınıza Almayı Unutmayın…

Bölgemizin proje yönetimi alanında düzenlenen en geniş katılımlı ve en büyük etkinliğine katılıyorsunuz. Farklı sektörlerden 300’den fazla proje yönetimi profesyonelinin bir araya geleceği etkinlikte eski dostlara rastlamanın yanı sıra yeni dostluklar edinme fırsatını da yakalayacaksınız. Merak etmeyin sizin için oturumlar arasında sıkılmadan ve sıkışmadan eski ve yeni dostlarla bir araya gelebileceğiniz ortamı da hazırladık. Yeter ki siz kongre için yola çıkmadan önce yeteri kadar kartvizitinizi yanınıza aldığınızdan emin olun.

 

Unutkanları da Unutmadık…

Tüm hatırlatmalarımıza rağmen yine de kartvizitlerini yanına almayanlara sözümüz, sizi de unutmadık! Sosyal medyanın tüm imkanlarını sizin için seferber ettik, tek yapmanız gereken aşağıda yer alan bağlantılara tıklamak. Tabi iki gün yetmez diyip etkinliği 365 güne yaymak isteyenler de bağlantılara tıklayabilir.
Facebook Events: www.facebook.com/events/1484550538438104/

 

Daha Fazla Bağlantı İsteyenler, Buyurun…

İPYD - İstanbul Proje Yönetim Derneği'ni ve #Dinamikler 2014 Kongresi'ni sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Kongremiz hakkındaki izlenimlerinizi #Dinamikler ve #GeleceğimizProjeler etiketleriyle bizlerle paylaşabilirsiniz.

 

Twitter: www.twitter.com/IPYDorg

Twitter: www.twitter.com/dinamikler

LinkedIn Groups: www.linkedin.com/groups?gid=3818134

LinkedIn Company: www.linkedin.com/company/istanbul-project-management-association

YouTube: www.youtube.com/IPYDChannel

 

Aramıza Katılmak İster misiniz?

Siz de aramıza katılmak, gelecekteki projelerimizde yer almak ve heyecanımıza ortak olmak isterseniz kongre fuaye alanındaki İPYD standını ziyaret ederek derneğimiz ve çalışmalarımız hakkında bilgi alabilir ve derneğimize üye olabilirsiniz.
Kongremizde görüşmek üzere…

 

Dinamikler 2014 Proje Ekibi

Ekibimize;

www.dinamikler.org/proje_ekibi.asp 

 

 

Cenk Tolga ÇIĞGIN, M.Sc.
İPYD, 2012-2014 Yönetim Kurulu Başkanı
Behice Gül Torun Öztürk, M.Sc.
İPYD, Dinamikler 2014 Proje Yöneticisi